close
close

Voice News

CA News 2024

searchengine

Upstate Super 25-machtsranglijst

Hier zijn de nieuwste Super 25 South Carolina honkbalmachtranglijsten voor de middelbare school in de regio Upstate voorafgaand aan de districtskampioenschappen.

1. Gemakkelijk

Dossier: 28-4

Vorige ranglijst (22 april): 1

Wat te weten: Easley is de nummer 3 overall van de 16 in de Class AAAA Upper State-klasse en won drie opeenvolgende wedstrijden om het thuisveld voor de finale te verdienen.

2. Poedersville

Dossier: 19-9

Vorige ranglijst: 4

Wat te weten: Powdersville is nummer 1 in zijn Klasse AAA-district en versloeg Emerald en Seneca om een ​​plek in de finale veilig te stellen.

3. Blauwe Rand

Dossier: 19-4

Vorige ranglijst: 2

Wat te weten: Blue Ridge was de nummer 1 van het Klasse AAA-district, maar verloor van Union County en moest zich door de verliezersgroep heen werken voor een herkansing in de finale.

4. Daniël

Dossier: 18-10

Vorige ranglijst: 9

Wat te weten: Daniel was nummer 2 in het Klasse AAA-district, maar versloeg Travellers Rest en Wren en verdiende daarmee het thuisveld in de finale tegen Wren.

5. Groener

Dossier: 22-9

Vorige ranglijst: 7

Wat te weten: Greer kwam tot een rally van een openingsverlies in de Klasse AAAA-play-offs om twee wedstrijden te winnen en de play-game voor de finale te halen.

TOP PERFORMERS: Dit zijn de beste artiesten op de middelbare school voor de week van 29 april t/m 5 mei, terwijl de play-offs steeds heviger werden

6. Dorman

Dossier: 17-15

Vorige ranglijst: 8

Wat te weten: Dorman was het vierde reekshoofd in het Klasse AAAAA-district, maar versloeg Blythewood en Hillcrest om het thuisveld te verdienen in het titelspel.

7. Spartanburg

Dossier: 18-15

Vorige ranglijst: 15

Wat te weten: Spartanburg versloeg Rock Hill in een klasse AAAAA verliezerswedstrijd en bereikte de districtsfinale.

8. JL Mann

Dossier: 13-11

Vorige ranglijst: Niet gerangschikt.

Wat te weten: JL Mann kwam uit het derde reekshoofd in het Klasse AAAAA-district en versloeg Clover en Byrnes voor het thuisveld in het titelspel.

9. Union County

Dossier: 14-12

Vorige ranglijst: 20

Wat te weten: Union County was nummer 3 in het Klasse AAA-district, maar versloeg Belton-Honea Path en Blue Ridge om het thuisveld te veroveren in de finale.

10. Christen aan de zuidkant

Dossier: 22-7

Vorige ranglijst: 14

Wat te weten: Southside Christian was de nummer 1 van het Klasse A-district en bereikte met 2-0 de finale.

UPDATES VAN PLAYOFF-BEUGELS: Honkbal | Softbal | Jongensvoetbal | Meisjes voetbal

11. Byrnes

Dossier: 20-7

Vorige ranglijst: 3

Wat te weten: Byrnes was nummer 1 in het klasse AAAAA-district, maar verloor van JL Mann en Gaffney.

12.TL Hanna

Dossier: 17-14

Vorige ranglijst: 16

Wat te weten: Hanna was de nummer 1 zaad in het Klasse AAAAA-district, maar ging twee keer uit tegen Rock Hill en Spartanburg.

13. Belton Honea-pad

Dossier: 20-10

Vorige ranglijst: 6

Wat te weten: Belton-Honea Path ging met 1-2 in hun klasse AAA en versloeg Pendleton voordat hij werd uitgeschakeld door Blue Ridge.

14. Fonteinherberg

Dossier: 17-8

Vorige ranglijst: 13

Wat te weten: Fountain Inn was de nr. 3 zaad in zijn Klasse AAA-district, maar versloeg Woodruff en vervolgens de nr. 1 zaad Crescent om het thuisveld te verdienen in de finale.

15. Gaffney

Dossier: 13-17

Vorige ranglijst: 21

Wat te weten: Gaffney was een grote selectie in het Klasse AAAAA-district, maar na verlies tegen Byrnes kwam hij terug om Clover te verslaan en een rematch tegen Byrnes te winnen om de finale tegen JL Mann te bereiken.

16. Rivieroever

Dossier: 15-15

Vorige ranglijst: 12

Wat te weten: Riverside werd als 10e geplaatst onder de 16 in de Klasse AAAA Upper State en verloor de eerste game, maar won daarna een paar om de play-in-game te bereiken voor een plek in de beugelfinale.

17. Winterkoninkje

Dossier: 14-14

Vorige ranglijst: 5

Wat te weten: Wren was nummer 4 in het Klasse AAA-district, maar versloeg Clinton tweemaal, inclusief een eliminatiespel, om de finale te bereiken.

18. Kokende bronnen

Dossier: 17-10

Vorige ranglijst: 17

Wat te weten: Boiling Springs won met 1-2 in het Klasse AAAAA-district, versloeg Woodmont maar verloor van Dutch Fork en Fort Mill.

19. Woodruff

Dossier: 12-15

Vorige ranglijst: Niet gerangschikt.

Wat te weten: Woodruff won twee wedstrijden in de verliezersgroep tegen Broome en Crescent om de Klasse AAA-districtsfinale te halen.

20. Chesnee

Dossier: 10-16

Vorige ranglijst: Niet gerangschikt.

Wat te weten: Chesnee was de nummer 1 zaad in zijn Klasse AA-district, maar ging 1-2 en verloor tweemaal van Ninety-Six.

21. Heuvelcrest

Dossier: 12-13

Vorige ranglijst: Niet gerangschikt.

Wat te weten: Hillcrest was nummer 2 in het Klasse AAAAA-district en opende met een overwinning tegen Nation Ford.

22. Greenville

Dossier: 10-8

Vorige ranglijst: 10

Wat te weten: Greenville werd 0-2 in de Klasse AAAA-reeks en viel ten koste van North Augusta en Eastside.

23. Landrum

Dossier: 16-11

Vorige ranglijst: 23

Wat te weten: Landrum was de nummer 3 zaad in zijn Klasse AA-district, maar won de opener op Fairfield Central.

24. Christuskerk

Dossier: 9-14

Vorige ranglijst: 25

Wat te weten: Christ Church ging met 2-0 in het Klasse A-district om de finale te bereiken.

25. St. Jozef

Dossier: 9-5

Vorige ranglijst: Niet gerangschikt.

Wat te weten: St. Joseph’s ging met 2-0 in het Klasse A-district om de finale te bereiken.

Todd Shanesy is een bekroonde sportschrijver die al jarenlang verslag doet van atletiek op de middelbare school voor Greenville News, Spartanburg Herald-Journal en Anderson Independent Mail in het USA TODAY Network. Neem contact met hem op via e-mail op [email protected]. Volg hem op X, voorheen Twitter genaamd, op @ToddShanesySHJ.